Jdi na obsah Jdi na menu

Autorka

  Tak abych se představila... Je mi 15, jmenuju se Michaela Pešková (řiká se mi eM, Maddy, Miška atd..), studuju na ZŠsRVJasRVTV (Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a s rozšířenou výukou tělesné výchovy) , od září nastupuju do devítky.

   Miluju Madonnu, Sex ve městě, New York, Cestování (ale žádný túry), internet a ... je toho hrozně moc..Jsem ta vlevo :D

   To byly věci který mám ráda. Teď věci, který ráda nemám. Nemůžu vystát dnešní mládež () , která poslouchá takový sračky... nebudu tu samozřejmě vyjmenovávat interprety.. (Justin Bieber, Miley Cyrus atd..)  .. potom nemůžu vystát Keshu a Shakiry hlas.. ale to je asi tak všechno ze světa 'celebrit'. Taky si někdy nerozumim s lidma, kteří nemaj rádi věci, který já ráda mám. Mám vlastně takovej ''svůj svět''.

   Vraťmě se o pár let zpátky.. Když mi bylo 5 let, byla jsem zblázněná do Heleny Vondráčkový, Severuse Snapea, Draca Malfoye atd... . teď už je to všechno pryč samozřejmě.. Žiju Madonnou, řídim se heslem ''Express Yourself'', a mylsim, že to pro začátek stačí..

Jinak fotka je s mojí kámoškou, já jsem ta vlevo

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tady pár kontaktů na mě:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=281492&id=1765981624#!/TheQueenMadonna

Maddy.HARD@seznam.cz

ICQ: 469466040